Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano: piątek, 25 styczeń 2019

Piątek 25 stycznia 2019 r. był powodem radości dla uczniów naszej szkoły, nie tylko z powodu upragnionych zaczynających się ferii, ale przede wszystkim dlatego, że to właśnie dzisiaj do naszej szkoły tłumnie przybyli Dziadkowie i Babcie. Po tygodniach prób dzieci z klas 0-3 przedstawiły program artystyczno-wokalny stworzony specjalnie na tę okazję przez wychowawczynie.

Wnuczkowie i wnuczki pokazali swoim Dziadkom, że potrafią pięknie recytować wiersze, śpiewać piosenki oraz tańczyć.

Pięciolatki zamieniły się w przeurocze "kaczuszki", sześciolatki były Krasnalami. Klasy pierwsze wspólnymi siłami pięknie zatańczyły Taniec KLEPANIEC. Uczniowie klas starszych czyli drugich i trzeciej pokazały zebranym gościom tańce takie jak "Trojak", Jenka i Krakowiak". Zachwytom i brawom nie było końca.

Zgodnie z hasłem imprezy „Dla Babci i Dziadziusia dziś ciasteczko i kawusia” po części główniej „coś dla duszy”, mamy naszych dzieci zadbały o naszych gości w zakresie -„coś dla ciała” czyli ugościły ponad dwustu Dziadków i zaproszonych gości słodkościami i kawą.

Dzięki obecności Pana Witolda Wójcika redaktora „Mazowiecka TV” skrót relacji można obejrzeć poniżej lub na stronie MazowieckaTv