Turniej "Asów" w Ringo

Opublikowano: sobota, 09 marzec 2019

Hala Sportowa w Goszczynie była areną zmagań III Ogólnopolskiego Turniej „Asów” w Ringo w dniu 9 marca 2019 r. Turniej tradycyjnie otwiera sezon rozgrywek w ringo. Inicjatorem tej imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy w Goszczynie, w zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z całego kraju walcząc w kategorii otwartej kobiet i mężczyzn.

W turnieju rywalizowali również reprezentanci naszego Klubu Dominika Radecka, Hubert Komorowski i Dawid Mruk, ich występy w doborowej stawce należy uznać za udane!

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji oraz filmów z zawodów.

Galeria zdjęć - klik

Oficjalne wyniki:

Kategoria otwarta mężczyzn

  1. Trawczyński Dominik – Mogielnica
  2. Teklak Andrzej – Mogielnica
  3. Szporko Bartłomiej – KS Olimpia Miłki
  4. Pawlak Piotr – Bartoszyce
  5. Gil Marek – KS Olimpia Miłki
  6. Mikutaniec Sebastian – WTR Warszawa

7 - 9. Wangryn Paweł – Mogielnica                                                                              

7 - 9. Komorowski Hubert – UKS Goszczyn                                                                              

7 - 9. Mruk Dawid – UKS  Goszczyn                                                                             

10 - 12. Godlewski Czarek – WTR Warszawa                                                                            

10 - 12. Staroń Szymon – Dolnośląska Akademia Ringo                                                         

10 - 12. Bogińczuk Sebastian – Dolnośląska Akademia Ringo                                                

13 - 15. Mazur Kuba – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                             

13 - 15. Połowczuk Aleksander – Dolnośląska Akademia Ringo                                            

13 - 15. Nikita Kiriczenko – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                     

16 - 18. Tudaj Michał – Dolnośląska Akademia Ringo                                                             

16 - 18. Małkiewicz Michał – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                 

16 - 18. Drzazga Aleksander – Dolnośląska Akademia Ringo

Kategoria otwarta kobiet

  1. Kunecka Michalina – Legnica
  2. Wangryn Paulina – Mogielnica
  3. Rydzewska Martyna – KS Olimpia Miłki
  4. Kłopotowska Agnieszka – Warszawa
  5. Marta Lejman – KS Olimpia Miłki

6 - 7. Kamińska Zuzanna – KS Olimpia Miłki                                                                               

6 - 7. Radecka Dominika – UKS Goszczyn                                                                       

8 - 9. Kwiecień Maja – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                             

8 - 9. Ziętek Patrycja – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                             

10 - 11. Piegońska Natalia – Dolnośląska Akademia Ringo                                                                   

10 - 11. Bugaj Izabella – Dolnośląska Akademia Ringo