Wygrana naszej szkoły w konkursie #OSEWyzwanie

Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019

Informujemy, że Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie zorganizowanego przez Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji, dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie jest mobilna pracownia multimedialna, dzięki której nasza szkoły będzie mogła prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Wygrana w konkursie oznacza pozyskanie kompletu 16 laptopów do wykorzystywania przez uczniów nie tylko podczas lekcji informatyki. Dzięki mobilnej pracowni multimedialnej narzędzia cyfrowe można wykorzystywać podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski, najliczniej z województwa mazowieckiego. Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na nasz konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna - https://ose.gov.pl/

OSE poleca -  https://ose.gov.pl/ose-poleca

OSE LAB - https://ose.gov.pl/ose-lab

OSE Kursy -  https://ose.gov.pl/ose-kursy

OSE inspiracje https://ose.gov.pl/ose-kursy

OSE akademia NASK -  https://akademia.nask.pl/

OSE IT szkoła - https://it-szkola.edu.pl/

 

Bezpieczeństwo w internecie

Projekty i kampanie https://ose.gov.pl/projekty-i-kampanie

Pakiety edukacyjne https://ose.gov.pl/pakiety-edukacyjne