Wyniki rekrutacji do zerówki i klasy pierwszej szkoły podstawowej

Opublikowano: czwartek, 02 kwiecień 2020

Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie zakończyła pierwszy etap naboru dzieci do oddziału przedszkolnego (zerówki) i klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021.

Poniżej lista kandydatów zakwalifikowanych.

Lista dzieci przyjętych do oddziału zerowego 5-latki

L.p.

Nazwisko i imiona

1

Gaik Kacper

2

Grabarczyk Łucja Amelia

3

Grzybowski Michał

4

Gutkiewicz Iga

5

Imiełowska Amelia

6

Jędrzejewski Lucjan 

7

Kot Antoni

8

Kucman Natalia Zuzanna

9

Orzechowski Wojciech

10

Piórkowski Oskar Seweryn

11

Pucek Nina

12

Skołozdra Amelia Natalia

13

Smolaga Kamil

14

Smyl Kaja

15

Trzaska Julia

16

Witosiński Adam

17

Wójcik Maja

18

Wrzesień Pola Victoria

19

Lewkiewicz Monika

Lista dzieci przyjętych do oddziału zerowego 6-latki

L.p.

Nazwisko i imiona

1

Banaszewska Klaudia

2

Bedyńska Kinga

3

Białkowska Zuzanna

4

Białkowski Aleksander

5

Brzezińska Wiktoria Elżbieta

6

Cieślak Blanka

7

Czarnecka Wiktoria

8

Czarnecki Kacper

9

Denis Aleksandra

10

Feliksiak Adam

11

Iwanicka Wiktoria

12

Kietla Natalia

13

Kalinowska Zofia

14

Kamińska Liliana Anna

15

Lewkiewicz Monika

16

Maciak Maja

17

Osiński Antoni

18

Pietrzak Aleksander

19

Piliszek Albert

20

Rozmuszyński Jan

21

Sijka Tadeusz Paweł

22

Strzelecki Filip

23

Wójcik Alicja

24

Zawadzki Mateusz

25

Ziółek Lena

Lista dzieci przyjętych do klasy 1

L.p.

Nazwisko i imiona

1

Bańkowska Oliwia

2

Bernacka Magdalena

3

Czarnecki Filip

4

Feliksiak Bartosz

5

Górka Zofia

6

Grzechnik Marcin Leszek

7

Jędrzejewski Ignacy

8

Klimczuk Antoni

9

Kołacz Szymon

10

Kołacz Wojciech

11

Komorowska Amelia

12

Komorowski Bartosz

13

Matysiak Kacper

14

Musiałowski Filip

15

Orzechowska Gabriela

16

Pawlak Szymon

17

Popiel Gabriela

18

Popławska Zuzanna Maja

19

Ptasiński Sebastian

20

Pucek Zuzanna

21

Radecki Jan

22

Rutkowski Maciej

23

Skołozdra Sandra Wiktoria

24

Stępień Urszula

25

Trzaska Jakub

26

Wieczorek Mateusz

27

Wolski Adrian Kazimierz

28

Wrzesińska Justyna