Podział uczniów w klasach: 0a, 0b, 1a, 1b, 4a, 4b, 8a, 8b

Opublikowano: czwartek, 27 sierpień 2020

Poniżej zamieszczamy podział uczniów w klasach: 0a,  0b, 1a, 1b, 4a, 4b, 8a, 8b

Klasa 0A – pięciolatki (Wychowawca: Karolina Dąbrowska)

  1. Gaik Kacper
  2. Grabarczyk Łucja Amelia
  3. Grzybowski Michał
  4. Gutkiewicz Iga
  5. Imiełowska Amelia
  6. Jędrzejewski Lucjan
  7. Kot Antoni
  8. Kucman Natalia Zuzanna
  9. Orzechowski Wojciech
  10. Piórkowski Oskar Seweryn
  11. Pucek Nina
  12. Skołozdra Amelia Natalia
  13. Smolaga Kamil
  14. Smyl Kaja
  15. Trzaska Julia
  16. Witosiński Adam
  17. Wójcik Maja
  18. Wrzesień Pola Victoria
  19. Lewkiewicz Monika
  20. Wróbel Gabriela
  21. Wróbel Dominik
  22. Radecka Blanka

Klasa 0B – sześciolatki (Wychowawca: Edyta Katus)

  1. Banaszewska Klaudia
  2. Bedyńska Kinga
  3. Białkowska Zuzanna
  4. Białkowski Aleksander
  5. Brzezińska Elżbieta Wiktoria
  6. Cieślak Blanka
  7. Czarnecka Wiktoria
  8. Czarnecki Kacper
  9. Denis Aleksandra
  10. Feliksiak Adam
  11. Iwanicka Wiktoria
  12. Kietla Natalia
  13. Kalinowska Zofia
  14. Kamińska Liliana Anna
  15. Maciak Maja
  16. Osiński Antoni
  17. Pietrzak Aleksander
  18. Piliszek Albert
  19. Rozmuszyński Jan
  20. Sijka Tadeusz Paweł
  21. Strzelecki Filip
  22. Wójcik Alicja
  23. Zawadzki Mateusz
  24. Ziółek Lena

Klasa 1A (Wychowawca: Sylwia Mieńkowska)

  1. Bernacka Magdalena
  2. Czarnecki Filip
  3. Feliksiak Bartosz
  4. Górka Zofia
  5. Grzechnik Marcin
  6. Jachowski Szymon
  7. Kępka Kacper
  8. Kołacz Szymon
  9. Popławska Zuzanna
  10. Pucek Zuzanna
  11. Radecki Jan
  12. Rutkowski Maciej
  13. Sijka Jakub
  14. Stępień Urszula
  15. Trzaska Jakub

Klasa 1B (Wychowawca: Lidia Sendek)

  1. Jędrzejewski Ignacy
  2. Klimczuk Antoni
  3. Kołacz Wojciech
  4. Komorowska Amelia
  5. Komorowski Bartosz
  6. Matysiak Kacper
  7. Musiałowski Filip
  8. Orzechowska Gabriela
  9. Popiel Gabriela
  10. Ptasiński Sebastian
  11. Skołozdra Sandra
  12. Wieczorek Mateusz
  13. Wolski Adrian
  14. Wrzesińska Justyna

Klasa 4A (Wychowawca: Karolina Grzechnik)

  1. Banaszewska Julia
  2. Bobowska Natalia
  3. Cichocki Michał Jakub
  4. Dąbrowski Filip
  5. Duraj Jakub
  6. Fatek Michał
  7. Jabłoński Stanisław
  8. Jagliński Stanisław
  9. Kaczmarek Zuzanna
  10. Kępka Borys
  11. Kudlak Zuzanna
  12. Małachowski Marcin
  13. Popkowicz Nikola
  14. Sawicki Krzysztof
  15. Sijka Krzysztof
  16. Tomaszewska Maja
  17. Walczak Kacper
  18. Witosiński Damian
  19. Włostowski Sławomir

Klasa 4B (Wychowawca: Monika Kucharska)

  1. Czarnecki Jakub
  2. Dudek Wiktoria
  3. Gawot Mateusz
  4. Grzegorczyk Sandra
  5. Janota Martyna
  6. Kamińska Natalia
  7. Kępka Łukasz
  8. Kołacz Piotr
  9. Kucman Jakub
  10. Lenarczyk Paweł
  11. Piwowarska Gabriela
  12. Pucek Krzysztof
  13. Stępień Bartosz
  14. Szymaniak Bartłomiej
  15. Trzaska Filip
  16. Ukleja Ilona
  17. Wójcik Lena
  18. Wudarczyk Paulina

Klasa 8A (Wychowawca: Piotr Szewczyk)

  1. Aderek Kinga
  2. Dąbrowski Patryk
  3. Duraj Natalia
  4. Grzegorzewska Julia
  5. Konarzewski Jakub
  6. Kowalczyk Konstanty
  7. Kudlak Jakub
  8. Lenart Magdalen
  9. Markiewicz Oliwia
  10. Metelska Wiktoria
  11. Sobierajewska Natalia
  12. Stępień Jan
  13. Ukleja Jakub
  14. Witosiński Mateusz
  15. Zielińska Lena

Klasa 8B (Wychowawca: Agata Gajewska)

  1. Banaszewska Weronika
  2. Białkowska Oliwia
  3. Cieślak Aleksandra
  4. Fatek Karol
  5. Głogowski Bartosz
  6. Grochowski Kacper
  7. Imiełowski Dawid
  8. Jarosz Jakub
  9. Kociszewska Marta
  10. Kociszewski Kamil
  11. Pietrusińska Inga
  12. Sawicki Kamil
  13. Ukleja Natalia
  14. Zaręba Rafał
  15. Hyz Bartosz