Rozkład autobusów szkolnych

Opublikowano: poniedziałek, 31 sierpień 2020

Nowy rozkład autobusów szkolnych obowiązuje od 1 września 2020 r.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie

 

PRZYWOZY

Autobus nr 1

Kurs 1

1

Szkoła Goszczyn

06:55

2

Piekarty

06:58

3

Lekarcice

07:00

4

Olszamy

07:05

5

Broniszew I (przy wiadukcie)

07:08

6

Broniszew II (remiza)

07:10

7

Szkoła Goszczyn

07:20

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

07:21

2

Długowola II

07:26

3

Długowola I

07:29

4

Józefów "Borowa Karczma”

07:32

5

Józefów (k. sklepu)

07:35

6

Nowa Długowola

07:37

7

Szkoła Goszczyn

07:47

 

Autobus nr 2

Kurs 3

1

Szkoła Goszczyn

07:15

2

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

07:20

3

Bądków Zachodni

07:24

4

Bądków  (remiza)

07:28

5

Jakubów

07:32

6

Olszew I

07:34

7

Olszew II

07:36

8

Romanów

07:40

9

Szkoła Goszczyn

07:44

ODWOZY UCZNIÓW DO DOMU

Autobus nr 1

Kurs 1

1

Szkoła Goszczyn

13:40

2

Piekarty

13:45

3

Lekarcice

13:48

4

Broniszew I (przy wiadukcie)

13:52

5

Broniszew II (remiza)

13:55

6

Olszamy

13:57

7

Józefów

14:02

8

Józefów "Borowa Karczma"

14:07

9

Długowola I

14:11

10

Długowola II

14:14

11

Szkoła Goszczyn

14:18

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

15:15

2

Piekarty

15:19

3

Lekarcice

15:21

4

Broniszew I (przy wiadukcie)

15:25

5

Broniszew II (remiza)

15:28

6

Olszamy

15:33

7

Józefów

15:35

8

Józefów „Borowa Karczma”

15:38

9

Długowola II

15:42

10

Długowola I

15:45

11

Szkoła Goszczyn

15:50

Autobus nr 2

Kurs 3

1

Szkoła Goszczyn

 15:15

2

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

 15:19

3

Bądków Zachodni

 15:21

4

Bądków (remiza)

 15:23

5

Jakubów

 15:25

6

Olszew I

 15:31

7

Olszew II

 15:33

8

Romanów

 15:35

9

Szkoła Goszczyn

 15:40