Rozkład autobusów szkolnych

Opublikowano: poniedziałek, 30, wrzesień 2019

Nowy rozkład autobusów szkolnych obowiązuje od 1 października 2019 r.

PRZYWOZY -  PSP GOSZCZYN

Autobus nr 1

Kurs 1

1

Szkoła Goszczyn

06:55

2

Nowa Długowola

07:00

3

Józefów (k. sklepu)

07:03

4

Józefów "Borowa Karczma”

07:06

5

Długowola I

07:09

6

Długowola II

07:11

7

Szkoła Goszczyn

07:21

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

07:21

2

Broniszew II (remiza)

07:24

3

Broniszew I (przy wiadukcie)

07:26

4

Olszamy

07:31

5

Lekarcice

07:34

6

Piekarty

07:36

7

Szkoła Goszczyn

07:46

Autobus nr 2

Kurs 3

1

Szkoła Goszczyn

07:15

2

Romanów

07:20

3

Olszew II

07:24

4

Olszew I

07:28

5

Jakubów

07:32

6

Bądków  (remiza)

07:34

7

Bądków Zachodni

07:36

8

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

07:40

9

Szkoła Goszczyn

07:44


ODWOZY UCZNIÓW DO DOMU - PSP GOSZCZYN

Autobus nr 1

Kurs 1

1

Szkoła Goszczyn

13:40

2

Długowola II

13:45

3

Długowola I

13:48

4

Józefów "Borowa Karczma"

13:52

5

Józefów

13:55

6

Olszamy

13:57

7

Broniszew II (remiza)

14:02

8

Broniszew I (przy wiadukcie)

14:07

9

Lekarcice

14:11

10

Piekarty

14:14

11

Szkoła Goszczyn

14:18

Kurs 2

1

Szkoła Goszczyn

15:15

2

Długowola I

15:19

3

Długowola II

15:21

4

Józefów „Borowa Karczma”

15:25

5

Józefów

15:28

6

Olszamy

15:33

7

Broniszew II (remiza)

15:35

8

Broniszew I (przy wiadukcie)

15:38

9

Lekarcice

15:42

10

Piekarty

15:45

11

Szkoła Goszczyn

15:50

Autobus nr 2

Kurs 3

1

Szkoła Goszczyn

 15:15

2

Romanów

 15:19

3

Olszew II

 15:21

4

Olszew I

 15:23

5

Jakubów

 15:25

6

Bądków (remiza)

 15:31

7

Bądków Zachodni

 15:33

8

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

 15:35

9

Szkoła Goszczyn

 15:40