Rozkład autobusów szkolnych

Opublikowano: czwartek, 30, sierpień 2018

Rozkład jazdy autobusów szkolnych ważny od dnia 3 września 2018 

Autobus nr 1

Przywozy

Kurs 1

1.

Szkoła Goszczyn

6:50

2.

Lisów I

6:53

3.

Lisów II

6:54

4.

Rykały

6:58

5.

Sielec

7:03

7.

Modrzewina

7:08

8.

Dylew

7:10

9.

Sielec Szkoła

7:12

10.

Sielec Wieś

7:13

11.

Szkoła Goszczyn

7:21

 

Kurs 2

 

1.

Szkoła Goszczyn

7:21

2.

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

7:25

3.

Bądków Zachodni

7:29

4.

Bądków (remiza)

7:31

5.

Jakubów

7:33

6.

Olszew I

7:37

7.

Olszew II

7:41

8.

Romanów

7:45

9.

Szkoła Goszczyn

7:50

 

Odwozy

Kurs 1

1.

Szkoła Goszczyn

15:15

3.

Modrzewina

15:23

4.

Dylew

15:25

5.

Sielec Wieś

15:28

6.

Sielec Szkoła

15:32

7.

Rykały

15:35

8.

Lisów II

15:38

9.

Lisów I

15:40

10.

Bądków (kapliczka)

15:47

11.

Bądków Zachodni

15:49

12.

Bądków (remiza)

15:51

14.

Jakubów

15:57

15.

Olszew I

15:59

16.

Olszew II

16:01

17.

Romanów

16:03

18.

Szkoła Goszczyn

16:07

 

Autobus nr 2

(kierowca p. Kaczmarek)

Przywozy

Kurs 1

1.

Szkoła Goszczyn

6:50

2.

Piekarty

7:00

3.

Lekarcice

7:02

4.

Olszamy

7:05

5.

Broniszew I (przy wiadukcie)

7:10

 6.

Broniszew II (remiza)

7:12

7.

Szkoła Goszczyn

7:15

 

Kurs 2

1.

Szkoła Goszczyn

7:15

2.

Długowola II

7:25

3.

Długowola I

7:27

4.

Józefów "Borowa Karczma”

7:30

5.

Józefów (k. sklepu)

7:33

6.

Nowa Długowola

7:36

7.

Szkoła Goszczyn

7:41

 

Odwozy

 

Kurs 1.

1.

Szkoła Goszczyn

13:40

2.

Piekarty

13:45

3.

Lekarcice

13:49

4.

Broniszew I (przy wiadukcie)

13:52

5.

Broniszew II (remiza)

13:54

6.

Olszamy

14:04

7.

Józefów

14:08

8.

Józefów "Borowa Karczma"

14:10

 9.

Długowola I

14:12

10.

Długowola II

14:15

11.

Szkoła Goszczyn

14:18

 

Kurs 2

1.

Szkoła Goszczyn

15:15 

2.

Długowola II

15:20

3.

Długowola I

15:23

4.

Józefów „Borowa Karczma”

15:27

5.

Józefów

15:30

6.

Olszamy

15:32

7.

Broniszew II (remiza)

15:37

8.

Broniszew I (przy wiadukcie)

15:40

9.

Lekarcice

15:44

10.

Piekarty

15:46

11.

Szkoła Goszczyn

15:50